LIDO atklājis pirmo jaunā dizaina koncepta restorānu Rīgā

Drukāt


Pašā Rīgas sirdī – stacijas laukumā, tirdzniecības centrā “Origo” – ceturtdien, 3.novembrī, svinīgi atklāts pirmais jaunā dizaina koncepta LIDO restorāns Rīgā. Tā izveidē uzņēmums investējis 600 tūkstošus eiro, un tas ir jau divpadsmitais LIDO restorāns Latvijā.

“Gandrīz trīsdesmit gadu garumā esam centušies strādāt tā, lai cilvēki mūs iemīlētu un cienītu, un neplānojam cilvēku uzticību zaudēt vai apstāties pie sasniegtā. Nekur citur pasaulē cilvēki nedzīvo tik ilgi un sirmā vecumā nav tik veselīgi kā Japānā, un mēs vēlamies strādāt un ar laiku panākt, ka Latvija ir valsts, kur cilvēki ēd visveselīgāk
pasaulē un dzīvo visilgāko mūžu. Jaunajā LIDO Origo ieradīsies cilvēki no visas valsts un ārvalstīm, tāpēc priecājamies, ka varam būt Latvijas virtuves vizītkarte arī šeit,” atzīmē AS LIDO īpašnieks un Padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons.

Restorāna atklāšanas pasākumā sabiedrībā iemīļotas personības – Latvijas novadu vēstneši – kopīgi izveidoja simbolisku ceļa virzienu rādītāju, atzīmējot attālumu līdz savai dzimtajai vietai. Latgali pārstāvēja brāļi Atis un Jānis Auzāni, Zemgali – dziedātāja Ieva Sutugova, Vidzemi – pasākuma vadītājs, aktieris Intars Rešetins un dziedātāja Olga Rajecka. Tāpat pasākuma laikā tika izziņota LIDO sadarbība ar Latvijas labāko pludmales volejbolistu duetu Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu, uzņēmumam kļūstot par sportistu komandas galveno ēdinātāju.

SIA “Linstow Center Management” Iznomāšanas un attīstības direktors Mārcis Budļevskis atklāšanas pasākumā atzina: “Esam ļoti gandarīti, ka iecienītais restorāns jaunajā veidolā kā pirmais Rīgā ir atvērts tirdzniecības centrā “Origo”, piedāvājot tā apmeklētājiem lielisku alternatīvu ātrai un kvalitatīvai maltītei. Šobrīd plānojam sadarbību ar LIDO arī “Linstow Center Management” apsaimniekotajā tirdzniecības parkā “Alfa”, kas tiks īstenota pēc centra paplašināšanas projekta. Vēlam apmeklētājiem labu apetīti skaistā un mūsdienīgā vidē.”

Raksturojot restorāna konceptu, AS LIDO Valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa uzsvēra: “Mūsdienu steidzīgais dzīvesveids nosaka, ka ikdienas maltītei varam atvēlēt arvien mazāk laika. Vienlaikus Latvijas sabiedrībā novērojam pozitīvu tendenci – cilvēki izvēlas kvalitatīvu un pēc iespējas veselīgāku ēdienu. Mūsu jaunāko restorānu sortimentu veidojam, sabalansējot klientu iecienītus ēdienus un veselīgas izvēles. Ceram, ka klienti
novērtēs iespēju nobaudīt garšīgu un kvalitatīvu maltīti skaistā interjerā, ātri un par pieņemamu cenu, un LIDO Origo kļūs par iecienītu satikšanās vietu pašā Rīgas sirdī.”

Jaunā restorāna dizaina koncepta autore ir māksliniece Evija Ķirsone, kuras radītais interjers ir mājīgs un vienlaikus mūsdienīgs. Pirmo reizi šis koncepts prezentēts šogad atvērtajos Berlīnes restorānos KIRSONS, kā arī nesen atklātajā LIDO restorānā Ādažos.

LIDO Origo izveidē investēti 600 tūkstoši eiro sadarbībā ar DNB banku un Attīstības finanšu institūciju Altum. “Restorānu bizness tiek uzskatīts par vienu no vismainīgākajiem – kas vienu dienu ir populārs un apmeklēts, pēc laika var būt aizmirsts. Taču mūsu ilggadējais sadarbības partneris LIDO ir stabila vērtība Latvijas ēdināšanas biznesā, un esam gandarīti, ka tam izdodas paplašināt savu darbību Latvijā un ārpus tās robežām. LIDO ir spējis saglabāt savu tradicionālo virtuvi un augsto pakalpojumu kvalitāti, ko novērtē gan vietējie, gan ārzemju klienti. Pateicoties jaunā restorāna stratēģiskajai vietai stacijas tuvumā ar augstu potenciālo klientu plūsmu, esam pārliecināti, ka turpmāk LIDO lojālo apmeklētāju skaits kļūs vēl lielāks,” komentē DNB bankas viceprezidents un valdes loceklis Lauris Macijevskis.

Jaunatklātais LIDO restorāns atrodas tirdzniecības centra “Origo” B korpusā, Stacijas laukumā 2, Rīgā. LIDO apmeklētājiem būs atvērts katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00. Tā kopējā plātība ir 332 m2. 131 kvadrātmetru lielajā apmeklētāju zālē izvietotas 96 sēdvietas, bet vasarā plānota terase ar 60 sēdvietām.

LIDO Origo ēdienkartē ir gandrīz 200 dažādu ēdienu un dzērienu. Restorānā strādās 23 darbinieki.
Atpakaļ